تبریز کلانشهری در منطقه آذربایجان ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران و مناطق آذری‌نشین بوده و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.

رزرو هتل در تبریز

تبریز در طول تاریخ خود با فراز و فرودهای بسیاری روبه‌رو بوده‌است. تاریخ این شهر، اشغال توسط بیگانگان و حوادث جانکاه طبیعی – از جمله زمین‌لرزه‌های مهلک – را تجربه کرده‌است. سنگ بنای تبریز کنونی به دوران اشکانی و ساسانی برمی‌گردد. این شهر در طول حکومت ۴۰۰ سالهٔ خاندان «رَوّادی» و اسکان قبیلهٔ عرب «اَزْد» به شکوفایی رسید.

  • قبل از رزرو هتل در تبریز چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

شما می توانید کارهای سفرتان را از خرید بلیط تا رزرو هتل به صورت اینترنتی انجام دهید ، رزرو هتل با توجه به نوع سفر شما متفاوت خواهد بود. با رزرو هتل در سایت مستر تریپ می توانید به راحتی قیمت های هتل و هتل آپارتمان ها و همچنین امکانات آن ها را مقایسه کنید و بهترین هتل مناسب سلیقه و بودجه تان را انتخاب کنید و از تخفیف مناسب های سایت مستر تریپ نیز بهره مند شوید. برای راحتی تصمیم گیری در انتخاب هتل می توانید از نظرات و تجربه های سایر کاربران نیز ا استفاده کنید.

  • چرا رزرو هتل در مستر تریپ ارزانتر است؟

از تفاوت های رزرو حضوری و آنلاین این است که در مراجعه حضوری قیمت اتحادیه به مسافر گفته می شود ولی برای آژانس ها و سایت های همکار تخفیف هایی برای هر هتل در نظر گرفته می شود. شما می توانید با رزرو آنلاین هتل در سایت مستر تریپ از تخفیف های ویژه بهره مند شوید و در هتلی مقرون به صرفه با امکانات رفاهی مناسب اقامت داشته باشید و سفری کم هزینه تر را تجربه کنید.

  • بهترین هتل های ۵ ستاره تبریز کدامند؟

تبریز از بزگترین شهرهای شمال غربی کشور می باشد که به دلیل آب و هوای سرد و کوهستانی و جاذبه های دیدنی و تاریخی هر ساله میزبان گردشگران داخلی و خارجی زیادی است و به همین دلیل دارای هتل و هتل آپارتمان های با کیفیت در رنج قیمت های متفاوت می باشد. از بهترین هتل های پنج ستاره تبریز می توان هتل لاله پارک، هتل پارس و هتل شهریار در ائل گلی را نام برد.

  • ارزانترین هتل های شبی زیر ۲۰۰ تومن تبریز کدامند؟

در سایت مستر تریپ می توانید با مقایسه قیمت و امکانات هتل ها و همچنین با استفاده از نظرات سایر کاربران انتخاب راحتتری داشته باشید. در انتخاب هتل به تعداد ستاره های آن توجه داشته باشید و می توانید در سایت مستر تریپ هتلی ارزان اما با امکانات رفاهی مناسب با تخفیف ویژه رزرو کنید. چند نمونه از هتل های اقتصادی تبریز: هتل آپارتمان فرید، هتل آپارتمان زیبا، هتل آپارتمان ائل آی ، هتل آپارتمان کسری، هتل آذربایجان، هتل ارک، هتل دریا

  • ۷ جاذبه دیدنی شهر تبریز که نباید از دست داد کدامند؟

تبریز یکی از دیدنی ترین و زیباترین شهرهای ایران است که در سال ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام انتخاب شد. تبریز مشهور به شهر اولین ها دارای آب و هوای کوهستانی است و با جاذبه های دیدنی و بناهای تاریخی گردشگران خارجی وداخلی زیادی را جذب می کند. چند نمونه از جاذبه های گردشگری شهر تبریزعبارتند از: مسجد کبود، ارگ علیشاه، بازار قدیمی تبریز، خانه مشروطه تبریز، مقبره الشعرا ( قبرستان سرخاب) ، بازار تربیت، تفرجگاه عون بن علی، پارک ائل گلی ( شاه گلی)، روستای کندوان، کلیسای کاتولیک ها

  • مراکز تفریحی و توریستی شهر تبریز کجا واقع شده اند؟

از مراکز مهم توریستی و تفریحی تبریز میتوان به مجموعه پارک ائل گلی تبریز، پارک ولیعصر و آبنمای موزیکال، مجموعه پارک جنگلی ائل باغی مجموعه پارک تفریحی عینالی، پارک شمیم پایداری، پارک شمس در مرکز شهر، باغ گلستان (مرکز شهر)، مجتمع تفریحی خدماتی لاله پارک، مجموعه شهربازی باغلارباغی