• هتل های واقع در مرکز شهر شیراز کدامند؟

برای رزرو هتل ابتدا تصمیم بگیرید که به کدام یک از جاذبه های تاریخی شهر می خواهید نزدیک باشید. مثلا هتل های نزدیک مرودشت برای دیدن تخت جمشید و پاسارگارد انتخاب مناسبی است اما اگر می خواهید از جاذبه های تاریخی داخل شهر شیراز دیدن کنید بهتر است هتل های واقع در بافت تاریخی شهر را انتخاب کنید مانند هتل بزرگ شیراز، هتل هما، هتل زندیه، هتل پارس شیراز، هتل الیزه شیراز و …

  • تفاوت هتل با هتل آپارتمان در چیست؟

هتل آپارتمان به ساختمان آپارتمانی گفته می شود که دارای واحد های متعدد در هر طبقه می باشد و هر واحد آن به صورت سوئیت دارای یک پذیرایی، تعدادی اتاق خواب ، آشپزخانه و سرویس بهداشتی می باشد در حالی که در هتل ها امکان آشپزی موجود نیست در عوض دارای رستوران و کافی شاپ است همچنین بعضی از امکانات رفاهی مانند مجموعه آبی شامل استخر،سونا و جکوزی و انواع رستوران و بار تنها در هتل ها امکان پذیر است.

  • بهترین زمان سفر به شهر شیراز چه فصلی است؟

شیراز از شهرهای جنوبی ایران است و به خاطر واقع شدن در نوار کمر بندی آب و هوای گرم و خشک کره زمین بیشتر ایام سال گرم است و اواخر پاییز و زمستان دارای آب و هوای معتدل و دلپذیر برای مسافرت و گشت و گزار می باشد.

  • صنایع دستی وسوغات شهر شیراز کدام است؟

شهر شیراز دارای فرهنگی غنی و سابقه تاریخی کهن است و صنایع دستی متنوعی دارد از جمله معروفترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد: نمد مالی، مینا کاری، منبت کاری، معرق کاری، گلیم بافی، قلم زنی، نقره کاری، سفالگری، خاتم سازی و سوغات پرطرفدار شیراز عبارتند از عرق شاتره ، نسترن، بیدیمشک، اترج، تارونه، بهار نارنج، نعنا چهل گیاه، کاسنی، شربت به ­لیمو و نارنج، گاوزبان و کیالک، ابلیمو، آبغوره و بهار نارنج از این نمونه اند که هرکدام دارای خاصیت خود می باشند را نام برد.

  • چرا رزرو هتل در مستر تریپ ارزانتر است ؟

از تفاوت های رزرو حضوری و آنلاین این است که در مراجعه حضوری قیمت اتحادیه به مسافر گفته می شود ولی برای آژانس ها و سایت های همکار تخفیف هایی برای هر هتل در نظر گرفته می شود. شما می توانید با رزرو آنلاین هتل در سایت مستر تریپ از تخفیف های ویژه بهره مند شوید و در هتلی مقرون به صرفه با امکانات رفاهی مناسب اقامت داشته باشید و سفری کم هزینه تر را تجربه کنید.