رزرو هتل با مستر تریپ | tendaytrip.comرزرو هتل با مستر تریپ | tendaytrip.com
فراموشی رمز عبور ؟

فعالیت ها در تبریز

محل اقامت

هتل آپارتمان الیف تبریز

هتل آپارتمان الیف تبریز

هتل آپارتمان الیف از هتل های لوکس و نوساز شهر تبریز به شمار می رود .

بیشتر
هتل آپارتمان آتا تبریز

هتل آپارتمان آتا تبریز

هتل آپارتمان آتا تبریز ازهتل های نوساز و لوکس به شمار می رود که در سال 1398 شروع به فعالیت نمود.

بیشتر
هتل آپارتمان صائب تبریز

هتل آپارتمان صائب تبریز

هتل آپارتمان صائب تبریز در سال 1396 افتتاح شد.این هتل آپارتمان دو ستاره با برخورداری از 20 باب اتاق شیک با امکانات رفاهی مناسب پذیرای میهمانان گرامی می باشد.

بیشتر
فضای داخلی هتل سهند تبریز

هتل سهند تبریز

هتل سهند تبریز از هتل های دو ستاره و تاپ شهر تبریز می باشد که در 3 طبقه بنا و دارای 28 باب اتاق با امکانات رفاهی مناسب می باشد.

بیشتر
هتل پالاس تبریز

هتل پالاس تبریز

هتل پالاس از هتل های نوساز و لوکس شهر تبریز می باشد و در جاده ائل گولی واقع شده است. این هتل لوکس از معماری زیبا و منحصر به فردی برخوردار است.

بیشتر
رزرو هتل اپارتمان پاک تبریز

هتل آپارتمان پاک تبریز

هتل آپارتمان پاک تبریز در بلوار باغمیشه در سال 1396 افتتاح شد. این هتل در 6 طبقه و 12 واحد اقامتی شیک با امکانات رفاهی مناسب پذیرای میهمانان گرامی می باشد.

بیشتر
هتل بین المللی تبریز

هتل بین المللی تبریز

هتل بین‌ المللی تبریز در مرکز شهر و در 5 طبقه و 133 باب اتاق با امکانات بسیار متنوع احداث گردیده است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل پتروشیمی تبریز

هتل پتروشیمی تبریز

هتل پتروشیمی تبریز از هتل های شیک و 4 ستاره شهر تبریز می باشد که در سال 1387 در منطقه خوش آب و هوای تبریز به بهره برداری رسید و جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات در سال 1397 مورد بازسازی قرار گرفت.

بیشتر
نمای بیرونی هتل بزرگ مراغه

هتل بزرگ مراغه

هتل بزرگ مراغه تنها هتل 4 ستاره باغ شهر ایران می باشد که در سال 1366 افتتاح و آخرین بازسازی آن در سال 1389 به منظور ارائه خدمات بهتر انجام گرفت.

بیشتر
نمای بیرونی هتل ایران تبریز

هتل ایران تبریز

هتل ایران تبریز از هتل های 2 ستاره اقتصادی و با سابقه شهر تبریز می باشد که در خیابان راه آهن واقع شده است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان خانه کارگر تبریز

هتل آپارتمان خانه کارگر تبریز

هتل آپارتمان خانه کارگر تبریز دارای 40 واحد اقامتی می باشد که از این تعداد 17 واحد به صورت تک خوابه و 23 واحد به صورت بدون خواب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل قدس تبریز

هتل قدس تبریز

هتل قدس تبریز از اقامتگاه های 2 ستاره می باشد که به دلیل واقع شدن در مرکز شهر دسترسی مناسبی به مراکز تفریحی، دیدنی و مراکز تجاری شهر فراهم می کند.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان ایرانیان تبریز

هتل آپارتمان ایرانیان تبریز

هتل آپارتمان ایرانیان تبریز در سال 1397 در منطقه مرکزی شهر با نام تاوریژ به بهره برداری رسید و مدتی بعد به هتل آپارتمان ایرانیان تغییر نام پیدا کرد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل اپارتمان کسری تبریز

هتل آپارتمان کسری تبریز

هتل آپارتمان کسری تبریز از اقامتگاه های 3 ستاره، نوساز و مقرون به صرفه می باشد که در منطقه خوش آب و هوای تبریز واقع شده است. فقط با پنج دقیقه رانندگی می توانید به مجموعه زیبای ائل گلی برسید و از فضای سرسبز و دریاچه ائل گلی لذت ببرید.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان رشدیه تبریز

هتل آپارتمان رشدیه تبریز

هتل آپارتمان رشدیه تبریز در سال 1389 در منطقه شمال شرقی تبریز در 9 طبقه بنا و دارای 20 واحد سوئیت های تک خوابه و دو خوابه با متراژهای 75 متری، 150 متری، 200متری و 250 متری می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان خزر تبریز

هتل آپارتمان خزر تبریز

هتل آپارتمان خرز از اقامتگاه های تک ستاره شهر تبریز می باشد و در سال 1391 در بلوار باغمیشه فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل آپارتمان دارای 21 باب اتاق و سوئیت می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان بهبود تبریز

هتل آپارتمان بهبود تبریز

هتل آپارتمان بهبود تبریز از اقامتگاه های لوکس و 3 ستاره می باشد که در شهریور ماه سال 1393 شروع به فعالیت نمود. این هتل نوساز در 6 طبقه بنا و دارای 24 واحد سوئیت دو خوابه با امکانات رفاهی مجهز و مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان ارس تبریز

هتل آپارتمان ارس تبریز

هتل آپارتمان ارس تبریز از اقامتگاه های دو ستاره و نوساز می باشد که در سال 1392 افتتاح گردید. این هتل در 8 طبقه بنا و دارای 26  واحد سوئیت دو خوابه با امکانات رفاهی مناسب برای اقامت میهمانان عزیز می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل مروارید تبریز

هتل مروارید تبریز

هتل مروارید تبریز از هتل های تک ستاره و قدیمی شهر تبریز می باشد که در سال 1347 به بهره برداری رسید. ساختمان این هتل قدمتی 110 ساله دارد و جزء آثار ملی ثبت شده است. هتل مروارید با بافت قدیمی زیبا در مرکز شهر واقع شده است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل کوثر تبریز

هتل کوثر تبریز

هتل کوثر تبریز از هتل های 2 ستاره می باشد که در مرکز شهر خوش آب و هوای تبریز واقع  شده است و دارای اتاق های تمیز با امکانات رفاهی مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آذربایجان تبریز

هتل آذربایجان تبریز

هتل آذربایجان تبریز از هتل های قدیمی و 3 ستاره شهر تبریز می باشد که در سال 1345 به بهره برداری رسید و در سال 1373 به منظور ارائه خدمات بهتر مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل در 4 طبقه بنا و دارای 47 باب اتاق می باشد.

بیشتر
فضای بیرونی هتل لاله کندوان تبریز

هتل صخره ای لاله کندوان تبریز

هتل 5 ستاره بین المللی لاله کندوان سومین هتل صخره ای جهان با طبیعتی کوهستانی و زیبا می باشد که در ابتدای روستای کندوان واقع شده است. این هتل بی نظیر که در دل صخره های کوه ساخته شده است همواره گردشگران داخلی و خارجی زیادی را به خود جذب می کند.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان فرید

هتل آپارتمان فرید تبریز

هتل آپارتمان فرید تبریز از واحدهای اقامتی تاسیس شده در فروردین ماه سال 1398 است. این هتل آپارتمان دارای 46 باب اتاق و 30 باب سوئیت و 150 عدد تخت است که شامل طبقات اول تا ششم می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان زیبا تبریز

هتل آپارتمان زیبا تبریز

هتل آپارتمان زیبا تبریز از اقامتگاه های تک ستاره می باشد که در سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرد و جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات در سال 1396 مورد بازسازی قرار گرفت.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان استقبال تبریز

هتل آپارتمان استقبال تبریز

هتل آپارتمان استقبال از اقامتگاه های 3 ستاره شهر تبریز می باشد و درسال 1394 به بهره برداری رسید. این هتل آپارتمان در 11 طبقه بنا و دارای 32 سوئیت و 10 اتاق می باشد و در منطقه قدیمی ششگلان و محله تاریخی سرخاب قرار دارد.

بیشتر
فضای داخلی سوئیت های هتل آپارتمان امیران تبریز

هتل آپارتمان امیران تبریز

هتل آپارتمان سه ستاره امیران از هتل های نوساز شهر تبریز می باشد که در سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرد و  در 7 طبقه بنا و دارای 11 سوئیت با امکانات رفاهی مناسب می باشد که همه مبله و امکان پخت و پز در آن ها فراهم است. این هتل آپارتمان در خیابان عباسی واقع شده است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل گسترش تبریز

هتل گسترش تبریز

هتل گسترش تبریز یک هتل 4 ستاره بین المللی است که آخرین بازسازی آن در سال 1395 انجام گرفته است. این هتل در 13 طبقه بنا و دارای 150 باب اتاق و سوئیت می باشد.از مزیت های این هتل می توان واقع شدن در چهارراه آبرسان که یکی از بهترین نقاط شهر است نام برد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان ائل آی تبریز

هتل آپارتمان ائل آی تبریز

هتل آپارتمان ائل آی از هتل های 3 ستاره و نوساز تبریز به شمار می رود و در اسفند ماه سال 1396 به بهره برداری رسید.این هتل در 7 طبقه بنا و دارای 14 سوئیت میباشد که همه آن ها مبله اند و امکان پخت و پز در آن ها فراهم است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل شهریار تبریز

هتل شهریار تبریز

هتل شهریار تبریز از هتل های 5 ستاره می باشد که در سال 1387 افتتاح شد و به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات در سال 1396 مورد بازسازی قرار گرفت.این هتل در 10 طبقه و 202 باب اتاق و سوئیت لوکس طراحی شده است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل پارس تبریز

هتل پارس ائل گلی تبریز

هتل پارس ائل گلی تبریز از هتل های 5 ستاره است که در 29 اسفند 1380 در بام شهر تبریز به بهره برداری رسید. برج اصلی هتل در 17 طبقه، 180 باب اتاق و رستوران گردان طراحی شده است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل سینا تبریز

هتل سینا تبریز

هتل سینا تبریز یک هتل 2 ستاره است که در 3 طبقه بنا و دارای 55 باب اتاق می باشد و آخرین بازسازی آن در سال 1393 انجام گرفته است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل اهراب تبریز

هتل اهراب تبریز

هتل اهراب تبریز یکی از هتل های 3 ستاره و مدرن شهر تبریز می باشد که در 5 طبقه بنا و دارای 47 باب اتاق می باشد. این هتل در سال 1395 در خیابان امام خمینی به بهره برداری رسید.

بیشتر
ساختمان هتل آزادی تبریز

هتل آزادی تبریز

هتل آزادی تبریز از هتل های 4 ستاره و تازه تاسیس شهر تبریز می باشد و در مرداد ماه 1397 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل در 4 طبقه و 45 اتاق و 110 تخت طراحی شده است و دارای سوئیت با امکانات رفاهی مناسب می باشد.

بیشتر
ساختمان هتل کاسپین تبریز

هتل کاسپین تبریز

هتل کاسپین تبریز یکی از هتل های 3 ستاره  است که در سال 1396 به ساختمان فعلی نقل مکان کرده و فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل شامل 4 طبقه مثبت، 2 طبقه منفی و 20 باب اتاق می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل ارک تبریز

هتل ارک تبریز

هتل ارک تبریز از هتل های قدیمی و 2 ستاره شهر تبریز می باشد که شامل 5 طبقه و 29 اتاق می باشد و در مرکز شهر واقع شده است.

بیشتر
رزرو هتل کایا - لاله پارک

هتل کایا – لاله پارک تبریز

هتل کایا - لاله پارک تبریز یکی از هتل های پنج ستاره شهر تبریز واقع در مجموعه لاله پارک می باشد که با ارائه خدمات رفاهی لوکس و اتاق های شیک در صدر محبوبترین هتل های ایران برای اقامت قرار می گیرد.

بیشتر

برای انجام

نکات مربوط به رزرو هتل در کلانشهر تبریز

تبریز کلانشهری در منطقه آذربایجان ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران و مناطق آذری‌نشین بوده و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.

رزرو هتل در تبریز

تبریز در طول تاریخ خود با فراز و فرودهای بسیاری روبه‌رو بوده‌است. تاریخ این شهر، اشغال توسط بیگانگان و حوادث جانکاه طبیعی – از جمله زمین‌لرزه‌های مهلک – را تجربه کرده‌است. سنگ بنای تبریز کنونی به دوران اشکانی و ساسانی برمی‌گردد. این شهر در طول حکومت ۴۰۰ سالهٔ خاندان «رَوّادی» و اسکان قبیلهٔ عرب «اَزْد» به شکوفایی رسید.

  • قبل از رزرو هتل در تبریز چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

شما می توانید کارهای سفرتان را از خرید بلیط تا رزرو هتل به صورت اینترنتی انجام دهید ، رزرو هتل با توجه به نوع سفر شما متفاوت خواهد بود. با رزرو هتل در سایت مستر تریپ می توانید به راحتی قیمت های هتل و هتل آپارتمان ها و همچنین امکانات آن ها را مقایسه کنید و بهترین هتل مناسب سلیقه و بودجه تان را انتخاب کنید و از تخفیف مناسب های سایت مستر تریپ نیز بهره مند شوید. برای راحتی تصمیم گیری در انتخاب هتل می توانید از نظرات و تجربه های سایر کاربران نیز ا استفاده کنید.

  • چرا رزرو هتل در مستر تریپ ارزانتر است؟

از تفاوت های رزرو حضوری و آنلاین این است که در مراجعه حضوری قیمت اتحادیه به مسافر گفته می شود ولی برای آژانس ها و سایت های همکار تخفیف هایی برای هر هتل در نظر گرفته می شود. شما می توانید با رزرو آنلاین هتل در سایت مستر تریپ از تخفیف های ویژه بهره مند شوید و در هتلی مقرون به صرفه با امکانات رفاهی مناسب اقامت داشته باشید و سفری کم هزینه تر را تجربه کنید.

  • بهترین هتل های ۵ ستاره تبریز کدامند؟

تبریز از بزگترین شهرهای شمال غربی کشور می باشد که به دلیل آب و هوای سرد و کوهستانی و جاذبه های دیدنی و تاریخی هر ساله میزبان گردشگران داخلی و خارجی زیادی است و به همین دلیل دارای هتل و هتل آپارتمان های با کیفیت در رنج قیمت های متفاوت می باشد. از بهترین هتل های پنج ستاره تبریز می توان هتل لاله پارک، هتل پارس و هتل شهریار در ائل گلی را نام برد.

  • ارزانترین هتل های شبی زیر ۲۰۰ تومن تبریز کدامند؟

در سایت مستر تریپ می توانید با مقایسه قیمت و امکانات هتل ها و همچنین با استفاده از نظرات سایر کاربران انتخاب راحتتری داشته باشید. در انتخاب هتل به تعداد ستاره های آن توجه داشته باشید و می توانید در سایت مستر تریپ هتلی ارزان اما با امکانات رفاهی مناسب با تخفیف ویژه رزرو کنید. چند نمونه از هتل های اقتصادی تبریز: هتل آپارتمان فرید، هتل آپارتمان زیبا، هتل آپارتمان ائل آی ، هتل آپارتمان کسری، هتل آذربایجان، هتل ارک، هتل دریا

  • ۷ جاذبه دیدنی شهر تبریز که نباید از دست داد کدامند؟

تبریز یکی از دیدنی ترین و زیباترین شهرهای ایران است که در سال ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام انتخاب شد. تبریز مشهور به شهر اولین ها دارای آب و هوای کوهستانی است و با جاذبه های دیدنی و بناهای تاریخی گردشگران خارجی وداخلی زیادی را جذب می کند. چند نمونه از جاذبه های گردشگری شهر تبریزعبارتند از: مسجد کبود، ارگ علیشاه، بازار قدیمی تبریز، خانه مشروطه تبریز، مقبره الشعرا ( قبرستان سرخاب) ، بازار تربیت، تفرجگاه عون بن علی، پارک ائل گلی ( شاه گلی)، روستای کندوان، کلیسای کاتولیک ها

  • مراکز تفریحی و توریستی شهر تبریز کجا واقع شده اند؟

از مراکز مهم توریستی و تفریحی تبریز میتوان به مجموعه پارک ائل گلی تبریز، پارک ولیعصر و آبنمای موزیکال، مجموعه پارک جنگلی ائل باغی مجموعه پارک تفریحی عینالی، پارک شمیم پایداری، پارک شمس در مرکز شهر، باغ گلستان (مرکز شهر)، مجتمع تفریحی خدماتی لاله پارک، مجموعه شهربازی باغلارباغی

 

بیشتر