IT با دنیای گردشگری چه می کند؟

در طول تاریخ بشریت با طراحی هر سیستم موفق تغییری در نوع و سبک زندگی آدم‌ها ایجاد می شود. برخی از این سیستم‌ها به قدری کارایی دارند که به یک از واجبات زندگی درآمده است و باعث حل بسیاری مشکلات و سختی‌ها شده است. وجود این سیستم به یکی از نیازهای اصلی بشر تبدیل شده است.سیستم مخابراتی، سیستم شبکه‌های اینترنتی و… از این نوع سیستم‌ها هستند. با توسعه گردشگری و افراد علاقه‌مند به سفر رفته رفته سیستم‌های گردشگری نیز تغییر شکل می‌دهند.

در سیستم گردشگری تنوع آن قدر زیاد است و آن قدر هتل‌ها، اقامتگاه‌ها، رستوران‌ها، تورها و همین طور راهنماهای مختلف و متنوعی وجود دارند که انتخاب بین هر کدام کار آسانی نیست. ممکن است هتلی طبق سلیقه و دلخواه من باشد، ولی همان هتل مورد دلخواه فرد دیگری نباشد.

به عنوان مثال تصور کنید به یک رستوران خوبی رفته‌اید که در آن جا غذای دلخواه شما سرو می‌گردد و قیمت غذاهای آن جا با بودجه شما تناسب دارد. ولی در عین حال غذاهایی که در همان رستوران خوب ارائه می‌شود مورد پسند فرد دیگری نیست و یا هزینه‌های آن رستوران برای آن شخص گران به حساب می‌آید. با این حساب ایده‌آل‌های افراد با هم تفاوت دارند.

در زمینه‌های گردشگری هم این گونه است. هیچ هتلی نمی‌تواند برای همه ایده‌آل باشد. هیچ توری برای همه نمی‌تواند ایده‌آل باشد. چون سلیقه‌ها و بودجه‌ی افراد با هم یکی نیستند.

دنیای گردشگری سیستمی را می‌طلبد که همه‌ی انتخاب‌ها  و همه‌ی سلیقه‌ها را پوشش دهد و اصناف مختلف لیست و شرایط  خدماتشان را در فهرست انتخاب قرار دهند.

در واقع نرم‌افزاری لازم است که منویی از تمامی کارگزاران در آن قرار داده شود، به طوری که قدرت انتخاب در آن بسیار بالا باشد و هر کسی مورد دلخواه خود را در آن بیابد، بستری باشد برای دیده شدن به صورت عادلانه، با معیار رضایت مشتری. وجود سیستمی که برای تک تک صنف‌ها فضای معرفی داشته باشد. مدیران سیستم بر آن نظارت داشته باشند و در جلب رضایت مشتریان بکوشند.

مجموع این موارد سبب خواهد شد تا شما به این سیستم رویایی اعتماد کنید و به حداکثری خواسته‌هایتان نائل آیید.

نرم‌افزار مستر تریپ این فرصت را فراهم آورده و گزینه‌های انتخابی شما نامحدود است و هر نوع سلیقه و بودجه‌ای را در زیر مجموعه‌ی خود دارد.